Настояще


Ръководство

  1. Николай Маринов Ботушаров         - директор

  2. Ваня Стоянова Славова                    - ЗДУД

Педагогически персонал

  1. Станимир Славчев Станков - учител  начален етап, класен ръководител на        IV A клас

  2. Петранка Петрова Йорданова - старши учител начален етап, класен ръководител на I A клас

  3. Ваня Йорданова  Иванова - старши учител начален етап, класен ръководител на IV Б клас

  4. Василка Янкова Апостолова - старши учител начален етап, класен ръководител на II Б клас

  5. Василка Вангелова  Блецова - старши учител начален етап, класен ръководител на II А клас

  6. Йонка Йорданова  Захариева - старши учител начален етап, класен ръководител на III A клас

  7. Росица Христова  Николова- старши учител начален етап, класен ръководител на III Б клас

  8. Диана Димитрова Караджова - старши учител английски език

  9. Живка Андонова Стоянова - старши учител математика и ИТ, класен ръководител на VII Б клас

  10. Севджан Мехмедова Мустафова    - учител ХООС и БЗО

  11. Станка Щерева Грунова - старши учител български език и литература, изобразително изкуство и технологии и предприемачество, класен ръководител на V A клас

  12. Барбара Георгиева Дошева - старши учител английски език, класен ръководител на VI A клас

  13. Галина Ангелова Кръстева - старши учител български език и литература, класен ръководител на VII A клас

  14. Илия  Тенев Кисьов - старши учител история и цивилизация, география и икономика

  15. Иван Михайлов  Савов - старши учител физическо възпитание и спорт

  16. Стефан Христов Милчев - училищен психолог

  17. Петко Иванов Карабоиков – ресурсен учител

  18. Пепа Йорданова Попова-Митева   - старши учител целодневно обучение – ІI клас

  19. Деница  Руменова Максимова – учител целодневно обучение – ІІI клас

  20. Емилия Йорданова Илиева  – учител целодневно обучение – ІV клас

  21. Албена Начева Костова – учител целодневно обучение – І клас

  22. Стойка Славова Калайджиева  - старши  учител целодневно обучение – VI клас

  23.  Николинка Тодорова  Йорданова   - главен учител целодневно обучение - V и VІІ клас

    НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ

     Таня Кунева - главен счетоводител и ЗАТС

     Йорданка Петрова

     Галя Славова

     Димитринка Танева

    Стефка Славова

    Юрий Маслинков

    Иван Димитров

    Никола Толев