Настояще


Ръководство

  1. Николай Маринов Ботушаров         - директор

  2. Ваня Стоянова Славова                    - ЗДУД

Педагогически персонал

  1. Станимир Славчев Станков - учител  начален етап, класен ръководител на        III A клас

  2. Йорданка Борисова   Славова - старши учител начален етап, класен ръководител на III Б клас

  3. Петранка Петрова Йорданова - старши учител начален етап, класен ръководител на IV A клас

  4. Ваня Йорданова  Иванова - старши учител начален етап, класен ръководител на IV Б клас

  5. Василка Янкова Апостолова - старши учител начален етап, класен ръководител на I Б клас

  6. Василка Вангелова  Блецова - старши учител начален етап, класен ръководител на I А клас

  7. Йонка Йорданова  Захариева - старши учител начален етап, класен ръководител на IIA клас

  8. Росица Христова  Николова- старши учител начален етап, класен ръководител на IБ клас

  9. Диана Димитрова Караджова - старши учител английски език

  10. Живка Андонова Стоянова - старши учител математика и ИТ, класен ръководител на VI Б клас

  11. Севджан Мехмедова Мустафова    - учител ХООС и БЗО

  12. Пенка Илиева Кавръкова - старши учител математика, класен ръководител на V A клас

  13. Станка Щерева Грунова - старши учител български език и литература, изобразително изкуство и технологии и предприемачество, класен ръководител на VII A клас

  14. Барбара Георгиева Дошева - старши учител английски език, класен ръководител на V Б клас

  15. Галина Ангелова Кръстева - старши учител български език и литература, класен ръководител на VI A клас

  16. Илия  Тенев Кисьов - главен учител история и цивилизация, география и икономика

  17. Иван Михайлов  Савов - старши учител физическо възпитание и спорт

  18. Кина Илиева Паскалева - учител технологии и предприемачество

  19. Стефан Христов Милчев - училищен психолог

  20. Петко Иванов Карабоиков – ресурсен учител

  21. Пепа Йорданова Попова-Митева   - старши учител целодневно обучение – І клас

  22. Деница  Руменова Максимова – учител целодневно обучение – ІІ клас

  23. Емилия Йорданова Илиева  – учител целодневно обучение – ІІІ клас

  24. Албена Начева Костова – учител целодневно обучение – ІV клас

  25. Стойка Славова Калайджиева  - старши  учител целодневнообучение – V клас

  26.  Николинка Тодорова  Йорданова   - старши  учител целодневно обучение – VІ и VІІ клас

 

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ

Веселина Георгиева - главен счетоводител

Митка Костичкова - ЗАТС

Йорданка Петрова

Галя Славова

Димитринка Танева

Стефка Славова

Юрий Маслинков

Деньо Петров Денев

Диньо Йоргов Калчев